Віолончельні сюїти Баха в стилі ф'южн | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Віолончельні сюїти Баха в стилі ф'южн
Мигаль Ярослав
Віолончельні сюїти Баха в стилі ф'южн
3 червня 2017, субота
Поширити у Facebook
Джерело: Galinfo

У вівторок, 6 червня, в арт-кав'ярні "Квартира 35" (вул.Вірменська, 35) відбудеться концерт за участі львівських музикантів Павла Гречки (фортепіано), Сергія Зеленського (гітара) та Ярослава Мигаля (віолончель).

Павло Гречка — композитор, піаніст, член Національної спілки композиторів України. Закінчив Львівську консерваторію по класу композиції у М. Скорика та фортепіано у В. Вайцнер та Н. Грамотєєвої. Автор трьох Симфоній, Сонати для фортепіано, камерно-інструментальних та хорових творів. Виступає також як піаніст-імпровізатор в різноманітних стилях від бароко до джазу.

Сергій Зеленський — композитор, гітарист, педагог, член Національної спілки композиторів України. Закінчив Львівську консерваторію (1992; кл. П. Гергелі, М. Скорика). Тяжіє до пошуків та експериментів, що відображається у виборі оригінальних текстів для вокальної музики широкого діапазону авторів (від В. Шекспіра, Дж. Байрона, В. Блейка до М. Шашкевича, В. Ходасевича, М. Журавель, В. Неборака, Б. Гавриліна). Пише також музику на власні вірші, у творах використовує елементи джазу та рок-музики, створює композиції із застосуванням технік сонористичної та мінімалістичної музики. Випустив 9 компакт-дисків.

Ярослав Мигаль – соліст-віолончеліст та учасник багатьох ансамблевих формацій. Закінчив Львівську консерваторію по класу віолончелі Євгена Шпіцера. Співзасновник ансамблю «Нової музики». Концерти цього колективу з великим успіхом відбулись на багатьох фестивалях сучасної музики, зокрема на фестивалі "Варшавська осінь" , «Контрасти», «КиївМюзикФест». Мистецький керівник муніципального камерно-симфонічного оркестру «Leopolis», заснованого у Львові 1996 року. Під керівництвом Ярослава Мигаля оркестр здійснив численні гастролі, виступаючи у найпрестижніших концертних залах не тільки в Україні, але і Польщі, Франції, Бельгії, Голландії, Німеччині, Австрії.

Початок — о 20:00. Вхід — 30 грн.


Виконавець (артист): Ярослав Мигаль
Джерело: Galinfo



Інші:

Прем'єра "Фауста" у Львівській опері: легендарна історія в сучасному прочитанні
У Києві покажуть оперні хіти з Дніпра, Одеси та Львова: програма виступів у червні
В Італійському дворику філармонії відбудеться концерт симфонічної музики
Гастролі  «OPERA DNIPRO» у Києві
У Києві започатковують щотижневі концерти карильйонної музики
Хор "Гомін" вирушає у новий всеукраїнський тур
Червень в Львівському Органному: 59 подій для вашого літа
Розпочніть літо з музики, екскурсій та особливих подій у Музеї Соломії Крушельницької
«Катерина» - резонансна опера Олександра Родіна буде показана у Києві
У Києві покажуть концертну версію опери «Матері Херсона» Максима Коломійця на замовлення Метрополітен-опери та Польської національної опери
Червень у Національній опері України
Дайджест подій на червень в Національній філармонії України
150 років, як у Чернівцях розпочалося будівництво музичного палацу: як відзначатимуть
У Львівській філармонії розпочинається 45 міжнародний фестиваль «Віртуози» 2026: минуле, яке має майбутнє
Оголошено лавреатів ХХІ Конкурсу молодих акторів імені Івана Франка
У період з 23 по 31 травня в Києві проходитиме щорічний фестиваль сучасної класичної музики "Київські музичні прем’єри 2026"
У Чернівцях відбудеться обласне свято духової музики «Буковинська фанфара – 2026»
18 концертів і понад 6 мільйонів гривень для ЗСУ: хор "Гомін" завершив тур Північною Америкою
Перша вистава, яку театр представить у новому статусі
У Києві вперше презентують оперу "Матері Херсона" про викрадення росією українських дітей
Балет про Малевича та "Жізель": у Нацопері анонсували прем'єру
XVI Міжнародний фестиваль інструментальної музики "Сонячні кларнети 2026": 11-13 травня у Житомирі
Оперна студія НМАУ
Атака на Дніпро побила вікна в театрі опери та балету
Свій 90-річний ювілей відзначає Володимир Анатолійович Лукашев
Молоді актори на сцені
«ВІРТУОЗИ 45»
«Русалонька»
Заплануйте травень у музеях Крушельницької та Людкевича
Проєкт Crossing Oxus / «Пересікаючи Окс» представлять на Cannes Docs 2026
Харківська філармонія привітала з ювілеєм живу легенду Григорія Грумберга
"Незламні 2026": Ukrainian Freedom Orchestra проведе п'ятий міжнародний тур на підтримку України
У Дніпрі пенсіонерів навчають грі на музичних інструментах і вокалу
«Нерадянська» українська радянська музика. У Києві представлять книгу про життя композитора Бориса Лятошинського
Президент України Володимир Зеленський призначив гранти молодим діячам мистецтва
В Національній філармонії України триває міжнародний інклюзивний проєкт «Безбарʼєрні вікенди у філармонії: долаємо стереотипи»
У Запоріжжі відбувся відкритий конкурс юних піаністів Piano Time by C. Bechstein
Неповторний Микола Кондратюк! Пам’ятаємо!
Богдана Фроляк іменинниця!
У Львові 21 червня відбудеться "Свято музики", організатори планують зібрати кошти на дрони для ЗСУ
      © 2008-2026 Music-review Ukraine