Киян запрошують на свято віолончельного мистецтва | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Киян запрошують на свято віолончельного мистецтва
Пірієв Олександр Валерійович
Мигаль Ярослав
Северін Денис
Національний ансамбль солістів
Матюхін Валерій Олександрович
Киян запрошують на свято віолончельного мистецтва
25 листопада 2014, вівторок
Поширити у Facebook

27 листопада у Київському будинку вчених у рамках першого концертного сезону культурно-мистецького проекту «Нова філармонія» відбудеться концерт гастрольного туру під назвою «Віолончельна пектораль».



Цьогорічний другий український гастрольний тур, присвячений вшануванню пам’яті видатних українських педагогів і віолончелістів Євгена Шпіцера і Олександра Тищенка.

У проекті беруть участь знані в Україні та за її межами віолончелісти – львівянин Ярослав Мигаль та киянин Олександр Пірієв. Ці солісти представляють виконавські віолончельні школи О. Д. Тищенка і Є. Е. Шпіцера, та являть собою два покоління які об'єдналися у колі "Віолончельної пекторалі".

У супроводі Національного ансамблю солістів «Київська камерата» під орудою диригента Валерія Матюхіна музиканти виконають твори композиторів-ювілярів 2014 року – Карла Філіпа Емануїла Баха та Юліуса Клєнгєля, а також твори Йоганна Крістіана Баха і Давіда Поппера.

Цьогорічна “Віолончельна пектораль” також залучає до концертів знаних віолончелістів. Спеціальний гість концерту віолончеліст Денис СЕВЕРИН із Швейцарії.


"Віолончельна пектораль. Пам’яті Вчителя"


Директор Національного порталу академічної музики «Music-review Ukraine» Валерій Пірієв так відгукується про проект «Віолончельна пектораль»: «Особливістю цьогорічного гастрольного туру стане залучення до концертів знаних вітчизняних віолончелістів, а також молодих талантів – українських віолончелістів, вихованців спеціалізованих музичних навчальних закладів українських міст, у яких заплановані концерти проекту. Це наочно підтвердить не тільки можливості реалізації професії музиканта у сучасному концертному житті, а й гідно продемонструє високий і конкурентоспроможний рівень української віолончельної школи як в Україні, так і за її межами. Проект обіцяє стати гідним продовженням першого туру "Віолончельної пекторалі".

Отже, запрошуємо Вас приєднатися до свята віолончельного мистецтва у виконанні однієї, двох і навіть трьох віолончелей у супроводі Національного ансамблю солістів «Київська камерата».

Усі події проекту відбуваються в самому серці Києва – Будинку вчених Національної академії наук України, за адресою вул. Володимирська, буд. 45-А.

Довідки та бронювання квитків за телефоном: 050-312-93-03



Купити квиток




Автор: Ольга Прокопенко
Колектив: Національний ансамбль солістів "Київська камерата"
Виконавець (артист): Олександр Пірієв, Ярослав Мигаль, Денис Северін
Диригент: Валерій Матюхін
Концертна організація: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”
Концертний зал: Велика зала Київського Будинку вчених



Інші:

З 22 по 24 травня 2026 року в Гарлемі (Нідерланди) відбудеться фестиваль сучасної української культури PROMIN’ 
Львівський органний зал запрошує на події до Дня міста Львова
Київська міська рада присвоїла ім’я відомого українського композитора Левка Колодуба дитячій музичній школі №8
Х Міжнародний фестиваль «Династія». Горовиць…
VI Великодній фестиваль хорової музики «Катедральні дзвони»
Маріупольський драматичний театр підписав меморандум про співпрацю з Одеською кіностудією
Нобухіро Терада -ювіляр!
Презентація проєкту «Крилате мистецтво»: об’єднуємось задля перемоги
«Незрівнянна»
Скарби архітектури: Закарпатська філармонія відкриває свої двері для відвідувачів
Фестиваль, що залишається з містом: у Харкові стартує KharkivMusicFest
Національна оперета готує сюрприз для глядачів
«Pro et Contra. Сцена нової музики»
Виставка «Чорнобиль. Обʼєкт укриття» в Українському Домі
Хор “Гомін” вирушає у свій перший тур Північною Америкою
Світла пам’ять: пішла з життя легенда української хорової школи Галина Горбатенко
Фільм Суспільного про Лифаря презентували у Швеції: які перші враження іноземних глядачів
Великдень на старій листівці: у Музеї Соломії Крушельницької відкрили онлайн-колекцію великодніх поштівок початку ХХ століття
«GAIA-24» увійшла в список найкращих музичних вистав світу
Король та Королева Швеції відвідали концерт музикантів Львівської національної філармонії
Львівський органний зал кличе на Тиждень музичної терапії
У Стокгольмі стартувала "Українська весна": на відкриття прийшли король і королева Швеції  
На створення україномовного контенту уряд витратить 4 мільярди гривень, - міністр культури
Помер відомий баритон Петро Приймак
Особливі великодні концерти у Львівському органному залі
Фестиваль духовної музики "Pax et Bonum" (з лат. «Мир і Добро»)
SANCTUS VERITAS
Новий формат: пізні екскурсії у Музеї Соломії Крушельницької
“Львів музичний” для школярів: понад 2000 учасників і десятки подій за кілька місяців
Дайджест подій на квітень в Національній філармонії України
Хор “Гомін” готується до нового туру Європою
Виставка «Нескінченна Енеїда»
Квітнути разом з Музеєм Соломії Крушельницької
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №276/2026 Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня театру
«Я, “Побєда” і Берлін» Національного театру імені Марії Заньковецької в Києві
Великдень, симфонічні премʼєри та орган при свічках: чим дивуватиме Органний у квітні
Квітнева афіша Національної опери України
Лонгліст 8 Фестивалю-Премії ГРА оголошено! Хто у списку?
Обрано лавреатів Премії імені М.В. Лисенка у 2026 році
Дніпровський театр опери та балету отримав статус національного
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
29.jpg