Проект української музики «Мелодія» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Проект української музики «Мелодія»
Радейко Петро
Академічний інструментальний ансамбль
Проект української музики «Мелодія»
20 жовтня 2014, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: Львівська філармонія

Проект української музики "Мелодія"У Львівській філармонії, 23 жовтня, соліст Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Петро Радейко та Академічний інструментальний ансамбль «Високий замок» презентують проект української музики «Мелодія».

У програмі концерту українські народні пісні та романси, естрадні авторські композиції у стилі босса-нова, свінг, балада та етно-джаз.

Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» Львівської філармонії під орудою Андрія Яцківа крім цікавих та неординарних аранжувань українських пісень запропонує музичним гурманам, як запальні віртуозні сольні твори, так і романтичні мелодії флейти Пана…

До проекту залучені вокалістки Іванна Комаревич, Світлана Дубініна та Ольга Титик, а також відомий гітарист Андрій Бадюк.

Львівський композитор Михайло Олійник пише до проекту авторські пісні, а також як піаніст виконає власні сольні інструментальні твори.

Творча співпраця Петра Радейка з Михайлом Олійником зародилася під час революційних подій в Україні. У їхній першій спільній пісні – «Мамо, не плач»», яка присвячена загиблим героям Небесної сотні, взяли участь близько 70 львівських музикантів. Саме ця пісня, аранжування до котрої зробив мистецький керівник Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Андрій Яцків, стала поштовхом до продовження спільної праці.

Наступною спільною роботою Михайла Олійника з Петром Радейком стала пісня «Чуєш, ти чекай мене». Цей відомий вірш Костянтина Сімонова «Жди меня» українською переклав Юрій Гончаренко. Пісня пов’язана з подіями в Україні і написана на підтримку військових та їх родин.

Проект української музики «Мелодія» відбудеться і в інших містах України.


Колектив: Академічний інструментальний ансамбль "Високий Замок"
Виконавець (артист): Петро Радейко
Концертна організація: Львівська обласна філармонія
Концертний зал: Концертний зал ім. С. Людкевича Львівської обласної філармонії
Джерело: Львівська філармонія



Інші:

У столиці відбудеться IX фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage - що у програмі
Від акторів та режисерів до працівників музеїв та бібліотек: Мінкульт анонсував зростання зарплат на 70%
Закупили 100 Starlink
У Луцьку зіграють на золотій флейті та органі
15 липня виповнюється 55 років Іванові Небесному
Нові імена поруч із лідерами: оголошено шортліст 8 Фестивалю-премії «GRA»
Пішов із життя легендарний диригент оркестру Національного цирку України Марк Резницький
Згадуємо Мирослава Скорика
Закарпатський народний хор отримав статус національного
“Він нас ще сильно здивує”: керівник Львівської опери відреагував на бруд, який полився із соцмереж на Вадима Яценка
Ентоні Гопкінс здивував несподіваною зміною кар'єри у 88 років: про цей дебют він мріяв 60 років
37-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» розпочався у Чернівцях
Українська Opera Aperta відкриє новий сезон берлінської Neuköllner Oper прем'єрою
Літо у Львові — час відкривати місто пішки: Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на тематичні екскурсії
Головна балетна подія осені
Максим Булгаков - головний режисер Дніпровської національної опери
Тетяна Льозова – танцююча балетмейстерка!
Липень у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: концерти під відкритим небом, чайні церемонії та прогулянки Львовом
Дайджест подій на липень в Національній філармонії України
Липень у Національній опері України
Повернувся з полону диригент військового оркестру 12-ї маріупольської бригади Нацгвардії Іван Лужний
У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
43.jpg