«Марафон Бетховена» у Львівській філармонії | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
«Марафон Бетховена» у Львівській філармонії
Каськів Олег
Академічний камерний оркестр
Бурко Сергій
«Марафон Бетховена» у Львівській філармонії
9 вересня 2016, п'ятниця
Поширити у Facebook

У неділю, 18 вересня, у Концертному залі ім. С. Людкевича Львівської філармонії відкриє 22 концертний сезон Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» під керівництвом головного диригента та художнього керівника, народного артиста України Сергія Бурка.

До цьогорічного відкриття оркестр «Віртуози Львова» представить новий проект: Бетховен марафон-концерт за участю зіркових солістів з відомої європейської музичної академії.

Цей вечір поєднає надзвичайно яскраві та доволі складні твори Бетховена, зокрема, Концерт для скрипки та Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано. Солісти – вихованці Інтернаціональної музичної академії Ієгуді Менухіна: Олег Каськів (скрипка, Швейцарія-Україна), Пабло де Наверан (віолончель, Іспанія), Філіп Деманґет (фортепіано, Франція).

За словами Сергія Бурка, програма цього марафон-концерту визріла під час концертів з Олегом Каськівим у межах гастрольного турне оркестру у Швейцарії. Саме тоді з’явилася думка представити Бетховен-марафон у Львові.

«Інтернаціональна музична академія Ієгуді Менухіна належить до елітних європейських закладів, яку на даний час очолює всесвітньо відомий скрипаль Максим Вєнгеров. У цьому році в Україні було відзначено 100-річчя від дня народження Менухіна. Професор Олег Каськів та вихованці академії разом з оркестром «Віртуози Львова» присвячують цей концерт не тільки пам’яті видатного майстра, а й єдиному його учневі та послідовнику, аргентинцю українського походження Альберто Лисому, який впродовж багатьох років був незмінним керівником академії, – розповідає Сергій Бурко. – Я мав честь неодноразово запрошувати маестро до Львова, де він виступав з оркестром «Віртуози Львова», а також з оркестром своєї академії, що було великою мистецькою подією для Львова та яскравою сторінкою в його музичній історії. Один з таких концертів Альберто Лисий присвятив пам’яті матері свого знаменитого вчителя, яка багато років мешкала в Україні, тому і його корені з нею теж пов’язані».

Програма концерту неординарна – вона буде своєрідним марафоном не лише для поціновувачів Бетховена, але й для скрипаля Олега Каськіва, лауреата багатьох міжнародних конкурсів, талановитого музиканта, ім’я якого щораз більше здобуває популярність у Європі. Власники колекцій музичних інструментів надають йому право виступати на інструментах знаменитих майстрів: Антоніо Страдіварі, Андреа Гварнері та Ніколо Аматі, концертувати та записувати CD.

Скрипаль буде солістом у двох концертах Бетховена: Концерті для скрипки з оркестром та Потрійному концерті для скрипки, віолончелі та фортепіано разом з своїми колегами – іспанським віолончелістом Пабло де Навераном та французьким піаністом Філіпом Деманґетом.


Колективи: Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"
Виконавці: Олег Каськів
Диригенти: Сергій Бурко
Джерело: galinfo.com.ua



Інші:

5 театральних прем'єр, які варто побачити в липні
Притча про Добро і Зло
Реквієм за майбутнє
Органісти з Польщі грають для Львова: чотири концерти в Органному залі
Art Jazz чекає на друзів
До зустрічі у новому – 150-у театральному сезоні!
Ада Роговцева відмічає день народження на сцені!
16 липня день народження Марії Стеф'юк
Італія надає Україні 32,5 мільйона євро на відновлення культурної спадщини Одещини
Коломийська філармонія отримала в подарунок скрипку із Франції
Гендиректор Метрополітен-опери вимагає скасувати виступ друга Путіна в Італії
Дитячий оркестр Richter Kids із Житомира повернувся з гастролей у Дортмунді
Іван Небесний – іменинник. Вітаємо!
ФЕСТИВАЛЬ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ "DOMINICALIS GLORIA
Національному музею музичних інструментів Італії передали українську бандуру
XІІ Міжнародний музичний фестиваль "Музика в старому Львові"
Львівська філармонія закриє 122-ий сезон "Симфонією відновлення" у день народження Мирослава Скорика
У Луцьку відбудеться органний концерт Марка Новаковича
У Брюсселі на концерті філармонічного оркестру та скрипаля Дмитра Удовиченка зібрали 8,5 млн грн на допомогу Україні
У Львові вперше відбудеться Бітлз-фестиваль
Опера не пляж: Ла Скала посилює дрес-код для глядачів
10 липня виповнилось би 104 роки від дня народження Аріадни (Ради) Лисенко
Виступ російського диригента Гергієва на фестивалі в Італії є неприйнятним - віцепрезидентка Європарламенту
У Національній асамблеї Республіки Корея відбувся концерт миру "Pray for Ukraine" на підтримку України
З 3 серпня по 14 вересня 2025 року у Рівному відбудеться VIII Міжнародний фестиваль органної музики «Musica Viva Organum» – Жива музика органа
«Оркестр тварин»
9 липня день народження Анатолія Кочерги
Помер легендарний композитор Ігор Поклад
У Харкові відбудеться прем'єра балету "Драконячі пісні"
Summer Opera Fest - фестиваль у Харкові
8 липня день пам'яті Платона Майбороди
Загадка Страдіварі: скрипку, викрадену у 1945-му, знайшли у Японії
Netflix планує транслювати музичні церемонії у партнерстві з Spotify — WSJ
6 липня день пам'яті всесвітньо відомого італійського композитора Енніо Морріконе (1928-2020 рр.)
Одеська опера вердіївською «Аїдою» завершить свій 215-й сезон
Україну представлять на Балетному гала-концерті в Індонезії
Подарунок із Франції: Коломийська філармонія отримала нову скрипку
Гурт "Паліндром" передав ГУР понад 1,5 млн гривень на дрони MAGURA
TOKYO ART NINJA, 5-й міжнародний конкурс
Одеська опера святкує: фестиваль "Оксамитовий сезон" стартує до Дня Незалежності
      © 2008-2025 Music-review Ukraine