Молоді музиканти вразили корсунських меломанів класикою | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
Молоді музиканти вразили корсунських меломанів класикою
Футорська Лідія
Хоровець Сергій
Молоді музиканти вразили корсунських меломанів класикою
3 березня 2017, п'ятниця
Поширити у Facebook
Джерело: Черкаський край

Перший день весни запам’ятається любителям музики Корсуня-Шевченківського справді зірковим концертом.



До міста завітали відомі в Україні і Європі молоді музиканти – скрипалька Лідія Футорська зі Львова та акордеоніст Сергій Хоровець з Рівного.

Обоє – лауреати численних міжнародних музичних конкурсів.

Лідія – докторант Гданської музичної академії ім. С.Монюшка у Польщі, а Сергій – запрошений диригент Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

В рамках музичного проекту «Українські акварелі» вони дали благодійний концерт, у програмі якого були твори українських композиторів 18-19 століть та сучасності – від Миколи Лисенка до Мирослава Скорика.

Особливістю концерту було те,що відбувся він у центральній залі палацу Лопухіних-Демидових Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, який має унікальну акустику. Глядачі, вражені віртуозною грою, засипали артистів квітами і не шкодували долонь для вдячних оплесків.

На запитання, що привело музикантів такого високого рівня і провінційне містечко, пані Лідія відповіла:

— Мета нашого проекту – відвідати якраз українську глибинку, показати людям музику найвищого рівня, переконати, що класика доступна всім.

Її колега Сергій був вражений великою кількістю молоді серед глядачів, зауваживши, що спостерігав подібне тільки на концерті в Острозькій Академії. Цими молодими глядачами чи вірніше слухачами були студенти місцевого педагогічного коледжу та вихованці дитячої школи мистецтв.


Автор: Людмила Моренко
Виконавець (артист): Лідія Футорська, Сергій Хоровець
Джерело: Черкаський край



Інші:

Заньківчанська «Балада про украдене щастя»
Президент і перша леді взяли участь у врученні 65-ї Національної премії України імені Тараса Шевченка
«Тобі, коханій…»
«ТГШ. Подорож у часі»
“Коли розквітає Весна”
Емоційний вечір під гітару
Вечір вальсу
«Музика весняного настрою»
KINOVE запрошує покази шведського кіно HUMAN.EXE
Враження про концерт Two Pianos — One Story
У місті Фрібург (Швейцарія) відбувся благодійний «Концерт заради миру»
Легендарна «Травіата»
Фестиваль «Khmelnytskyi Classic Fest-2026» триває
Угоду з дьяволом скріплюють кров’ю
Непохитні харків’яни!
Романтична музика лунала в Івано-Франківській обласні філармонії ім. Іри Маланюк
Карнавал емоцій
Моцарт крізь століття
«Борітеся — поборете!»
Враження про моновиставу «ІРА»
“Духова музика — музика єднання”.
Фільм «СЛІДИ» здобув Panorama Audience Award на Берлінале — головну глядацьку нагороду секції Panorama для документального кіно
У Loft Stage «Харків Опера» відбувся концерт-реквієм «Соколята»
«Пісні. Арії. Поцілунки. Кохання»
«Снігом білим»
У Тернополі відбувся благодійний концерт "Ода стійкості"
«AXIS. Візії Півночі»
Враження про концерт «Любовні сповіді. Ніжність і пристрасть»
«Тенор – король опери»
Ми любимо інтимно…
Львівський хор музичного ліцею ім. Крушельницької виступив у Кафедральному соборі міста Барі в Італії
LOVE TANGO: кропивничани вигуками "Браво!" зустрічали виступ "Fuego Orchestra"
"ХІТИ 2000-х: Love": як у полтавській філармонії святкували День закоханих
«Фауст» Гуно в Баварській державній опері: знову опера про війну
«Музика сердець»
“Love & Music Show”
«Там, де живе любов»
Романтичний концерт
Різні історії минулого і сьогодення
«Генератор кохання». 12 лютого у концерт-холі "Юність", на честь дня закоханих - відбувся концерт
      © 2008-2026 Music-review Ukraine