Конкурс. Фестиваль |
|
|
Афіша
Фото
Відео
Аудіо
Контакти
|
Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини»
м. Чернівці, конкурс
04/26/2015-04/30/2015
Загальні відомості
Умови участі
Спонсори та партнери
Програма
Історія
Публікації
Буковинський край і в сфері духової музики має славні традиції та значні здобутки.
Серед них -Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини».
Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах "Сурми Буковини" проводиться в м.Чернівці один раз на два роки з метою широкої популяризації та сприяння подальшому розвитку національного музичного мистецтва, підвищення рівня виконавської майстерності, збереження, популяризація та подальший розвиток української духової школи, розширення міжнародних культурних зв'язків.
Положення про VI Міжнародний конкурс юних виконавців на духових та ударних інструментах «Сурми Буковини»
Порядок проведення Конкурсу
Порядок проведення Конкурсу передбачає:
- урочисту церемонію відкриття Конкурсу;
- конкурсні прослуховування; -прес-конференції, майстер-класи, творчі
зустрічі з діячами музичного мистецтва;
- урочисту церемонію нагородження та
заключний гала-концерт переможців у супроводі
симфонічного оркестру.
Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:
- молодша - до 13 років (включно);
- середня - з 14 до 16 років (включно);
- старша - з 17 до 21 року (включно).
Вік учасників враховується на день початку Конкурсу.
VI Конкурс «Сурми Буковини» проводиться з 26 по 30 квітня 2015 року серед виконавців на духових та ударних інструментах(флейті, гобої, кларнеті, фаготі, саксофоні, трубі, валторні, тромбоні, тубі ударні інструменти). До участі в Конкурсі запрошуються учні початкових спеціалізованих мистецьких шкіл, середніх спеціалізованих мистецьких шкіл 10-ти річок, коледжів, студентів вищих навчальних закладів І-І'У рівнів акредитації.
Для учасників молодшої та середньої категорії Конкурс проводиться в один тур, для старшої- в два тури. Порядок виступів встановлюється жеребкуванням, яке проводиться в день заїзду учасників Конкурсу. Порядковий номер зберігається до кінця Конкурсу. Для участі в Конкурсі подаються такі документи:
- заява встановленої форми (за зразком наведеним у додатку до цього Положення) ( в друкованому вигляді);
- ксерокопія свідоцтва про народження учасника;
- творча біографія в друкованому вигляді (для буклету);
- якісна кольорова фотографія розміром 9-12 см. (для буклету).
Документи подаються до 1 березня 2015 р. Документи подані після 1 березня або в не повному обсязі не розглядаються. Після розгляду поданих документів оргкомітет надсилає повідомлення про право участі в Конкурсі. Фінансування
Конкурсу здійснюється за рахунок асигнувань передбачених управлінням культури Чернівецької облдержадміністрації на відповідний рік, інших джерел та надходжень, не заборонених законодавством України. Благодійний внесок визначений оргкомітетом становить:
у молодшій віковій категорії - 300 грн.
у середній віковій категорії - 400 грн.
у старшій віковій категорії - 500грн.
Благодійний внесок сплачується під час реєстрації в день прибуття на Конкурс.
Всі витрати пов'язані з участю в Конкурсі (проїзд, проживання, харчування) здійснюються за рахунок учасників.
За підсумками І туру (у молодшій та середній категоріях) та II туру в старшій категорії журі визначає лауреатів та дипломантів VI Міжнародного конкурсу юних виконавців на духових та ударних інструментах „Сурми Буковини" і присуджуються І, II та III місця (по кожному інструменту). Володар гран-прі (в старшій віковій категорії) визначається у додатковому творчому змаганні серед лауреатів 1-их премій.
За роки проведення конкурсу свою творчість продемонстрували понад 500 юних музикантів, більшість з яких стали вже відомими виконавцями, підтвердивши високий рівень творчоїі обдарованості. А «Сурми Буковини» здобули авторитет об'єктивного й справедливого творчого змагання серед юних музикантів - духовиків. Базовою основою для проведення цього] мистецького заходу стало професійне навчання гри на духових інструментах, яке бере свій початок з часу заснування Чернівецького музичного училища в 1940 році.
Сьогодні в 34-х музичних школах Буковини гаї обласному училищі мистецтв ім. С. Воробкевича на відділах духових та ударних інструментів навчається ' понад 1000 учнів, більше в області існує понад 40 духових оркестрів, які зберігають культурно-і мистецькі надбання, успішно презентуючи високу І професійну майстерність.
[
|