«Друзі філармонії Дніпра» провели першу асамблею, де підбили підсумки роботи за рік | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
«Друзі філармонії Дніпра» провели першу асамблею, де підбили підсумки роботи за рік
Пономарчук Наталія
«Друзі філармонії Дніпра» провели першу асамблею, де підбили підсумки роботи за рік
8 грудня 2018, субота
Поширити у Facebook

Майже рік організація “Товариство друзів філармонії Дніпра” веде активну діяльність з розвитку цієї установи та культурного життя міста. У стінах філармонії провели першу асамблею друзів закладу, де підбили підсумки річної діяльності.

Філармонія із хорошим оркестром — важлива частина культурного життя міста. Так стверджують дніпровські прихильники музичного мистецтва, так звані «друзі філармонії». Ще у лютому місяці однодумці створили благодійну організацію “Товариство друзів філармонії Дніпра”. Усі зібрані кошти направляють на розвиток класичної музики в Дніпрі.

Ольга Володіна, організаторка заходу: «Собранные средства идут на инфраструктуру нашего общества, на помощь филармонии, на организацию немножко другого пространства здесь. Даже не пространства, а атмосферы, на приглашение артистов».

Минув майже рік, є певні результати роботи. У стінах філармонії зібралися члени організації, щоб провести першу щорічну асамблею, підбити підсумки роботи та звітувати про свою діяльність.

Томас Бруннер, засновник “Друзів філармонії Дніпра”: «Мы создали это общество, то есть устав, оформление. Потом создали всю эту инфраструктуру с координаторами. Познакомились с культурной музыкальной жизнью в Днепре. Провели много дискуссий о самой филармонии: какие потребности, какие проблемы существуют. Анализировали это. В мае был второй благотворительный концерт, на который пришли 450 человек. Я считаю, что первые 2 благотворительных концерта провести нам удалось. Они создали новую атмосферу в филармонии».

За рік зробили чимало: брали участь у реконструкції фойє філармонії, організовували благодійні концерти, а також фестиваль “Австрійська осінь”, який за три дні зібрав близько 2 тисяч глядачів. Пан Брунер додає: щоб оживити атмосферу у філармонії, треба було змінити організацію заходу. Щоб гості не просто прийшли послухати концерт, а й поспілкуватися між собою, поговорити про класичну музику під час святкового фуршету.

Віталія Білоус, учасниця “Друзів філармонії Дніпра”: «Це те, що може об’єднати людей, те класне. І це для того, щоб створити якісь дуже суттєві для соціума речі».

На завершення вечора відбувся концерт симфонічного оркестру під керуванням Наталії Пономарчук.


Диригенти: Наталія Пономарчук
Концертна організація: Дніпропетровська обласна філармонія
Джерело: 9 канал





Інші:

5 театральних прем'єр, які варто побачити в липні
Притча про Добро і Зло
Реквієм за майбутнє
Органісти з Польщі грають для Львова: чотири концерти в Органному залі
Art Jazz чекає на друзів
До зустрічі у новому – 150-у театральному сезоні!
Ада Роговцева відмічає день народження на сцені!
16 липня день народження Марії Стеф'юк
Італія надає Україні 32,5 мільйона євро на відновлення культурної спадщини Одещини
Коломийська філармонія отримала в подарунок скрипку із Франції
Гендиректор Метрополітен-опери вимагає скасувати виступ друга Путіна в Італії
Дитячий оркестр Richter Kids із Житомира повернувся з гастролей у Дортмунді
Іван Небесний – іменинник. Вітаємо!
ФЕСТИВАЛЬ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ "DOMINICALIS GLORIA
Національному музею музичних інструментів Італії передали українську бандуру
XІІ Міжнародний музичний фестиваль "Музика в старому Львові"
Львівська філармонія закриє 122-ий сезон "Симфонією відновлення" у день народження Мирослава Скорика
У Луцьку відбудеться органний концерт Марка Новаковича
У Брюсселі на концерті філармонічного оркестру та скрипаля Дмитра Удовиченка зібрали 8,5 млн грн на допомогу Україні
У Львові вперше відбудеться Бітлз-фестиваль
Опера не пляж: Ла Скала посилює дрес-код для глядачів
10 липня виповнилось би 104 роки від дня народження Аріадни (Ради) Лисенко
Виступ російського диригента Гергієва на фестивалі в Італії є неприйнятним - віцепрезидентка Європарламенту
У Національній асамблеї Республіки Корея відбувся концерт миру "Pray for Ukraine" на підтримку України
З 3 серпня по 14 вересня 2025 року у Рівному відбудеться VIII Міжнародний фестиваль органної музики «Musica Viva Organum» – Жива музика органа
«Оркестр тварин»
9 липня день народження Анатолія Кочерги
Помер легендарний композитор Ігор Поклад
У Харкові відбудеться прем'єра балету "Драконячі пісні"
Summer Opera Fest - фестиваль у Харкові
8 липня день пам'яті Платона Майбороди
Загадка Страдіварі: скрипку, викрадену у 1945-му, знайшли у Японії
Netflix планує транслювати музичні церемонії у партнерстві з Spotify — WSJ
6 липня день пам'яті всесвітньо відомого італійського композитора Енніо Морріконе (1928-2020 рр.)
Одеська опера вердіївською «Аїдою» завершить свій 215-й сезон
Україну представлять на Балетному гала-концерті в Індонезії
Подарунок із Франції: Коломийська філармонія отримала нову скрипку
Гурт "Паліндром" передав ГУР понад 1,5 млн гривень на дрони MAGURA
TOKYO ART NINJA, 5-й міжнародний конкурс
Одеська опера святкує: фестиваль "Оксамитовий сезон" стартує до Дня Незалежності
      © 2008-2025 Music-review Ukraine