«Кращі мюзикли» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
«Кращі мюзикли»
«Кращі мюзикли»
Під такою назвою відбувся концерт у музичному салоні «Схід Опера»
6 квітня, неділя
Поширити у Facebook

Хнатобівці подарували своїм прихильникам море позитивних емоцій. У музичному салоні Харківської опери відбувся концерт «Кращі мюзикли», на якому глядачі мали змогу поринути в атмосферу романтики та витонченості, насолоджуючись чудовими композиціями з відомих кінострічок та мюзиклів.

У програмі прозвучали легендарні мелодії з таких кінострічок, як «Серенада сонячної долини» та «Сніданок у Тіфані», фрагменти з опери Джорджа Гершвіна «Поргі і Бесс», мюзиклів «Моя чарівна леді» Фредеріка Лоу, «Вестсайдська історія» Леонарда Бернстайна, «Notre-Dame de Paris» Річарда Коччіанте та багато інших прекрасних мелодій.

Ці чудові твори виконували заслужені артисти України Володимир Козлов, Тамара Гармаш, Олена Старікова, Юлія Піскун, Олена Ширяєва, лауреати міжнародних конкурсів Ганна Данич, Микита Маринчак, Юлія Антонова, а також Юрій Кудрявцев, Вероніка Мостова, Віталій Манченко та Святослав Судік. Кожен із них додав свій неповторний стиль і харизму до цього чудового вечора.

Особливого шарму до програми додали виступи артистів оркестру: Артема Амстибовського (кларнет) та Валентини Фесенко (альт). Вони виконали композиції таких відомих авторів, як Джеймс ван Хьюзен, Джоні Берк, Вінсент Боудюбен та Джордж Гершвін, що створило ще більше яскравих моментів для слухачів.

Ведучим концерту став Олег Кононов, а акомпанувала артистам концертмейстерка театру, чарівна Анна Леонова.

Цей вечір став справжнім святом для присутніх, об'єднавши найкраще з кіно- та театрального мистецтва. Глядачі залишали салон із відчуттям радості і натхнення, захоплені вишуканими мелодіями та майстерністю виконавців.















Фото: Тетяна Юрченко
Концертна організація: Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка



Інші:

5 театральних прем'єр, які варто побачити в липні
Притча про Добро і Зло
Реквієм за майбутнє
Органісти з Польщі грають для Львова: чотири концерти в Органному залі
Art Jazz чекає на друзів
До зустрічі у новому – 150-у театральному сезоні!
Ада Роговцева відмічає день народження на сцені!
16 липня день народження Марії Стеф'юк
Італія надає Україні 32,5 мільйона євро на відновлення культурної спадщини Одещини
Коломийська філармонія отримала в подарунок скрипку із Франції
Гендиректор Метрополітен-опери вимагає скасувати виступ друга Путіна в Італії
Дитячий оркестр Richter Kids із Житомира повернувся з гастролей у Дортмунді
Іван Небесний – іменинник. Вітаємо!
ФЕСТИВАЛЬ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ "DOMINICALIS GLORIA
Національному музею музичних інструментів Італії передали українську бандуру
XІІ Міжнародний музичний фестиваль "Музика в старому Львові"
Львівська філармонія закриє 122-ий сезон "Симфонією відновлення" у день народження Мирослава Скорика
У Луцьку відбудеться органний концерт Марка Новаковича
У Брюсселі на концерті філармонічного оркестру та скрипаля Дмитра Удовиченка зібрали 8,5 млн грн на допомогу Україні
У Львові вперше відбудеться Бітлз-фестиваль
Опера не пляж: Ла Скала посилює дрес-код для глядачів
10 липня виповнилось би 104 роки від дня народження Аріадни (Ради) Лисенко
Виступ російського диригента Гергієва на фестивалі в Італії є неприйнятним - віцепрезидентка Європарламенту
У Національній асамблеї Республіки Корея відбувся концерт миру "Pray for Ukraine" на підтримку України
З 3 серпня по 14 вересня 2025 року у Рівному відбудеться VIII Міжнародний фестиваль органної музики «Musica Viva Organum» – Жива музика органа
«Оркестр тварин»
9 липня день народження Анатолія Кочерги
Помер легендарний композитор Ігор Поклад
У Харкові відбудеться прем'єра балету "Драконячі пісні"
Summer Opera Fest - фестиваль у Харкові
8 липня день пам'яті Платона Майбороди
Загадка Страдіварі: скрипку, викрадену у 1945-му, знайшли у Японії
Netflix планує транслювати музичні церемонії у партнерстві з Spotify — WSJ
6 липня день пам'яті всесвітньо відомого італійського композитора Енніо Морріконе (1928-2020 рр.)
Одеська опера вердіївською «Аїдою» завершить свій 215-й сезон
Україну представлять на Балетному гала-концерті в Індонезії
Подарунок із Франції: Коломийська філармонія отримала нову скрипку
Гурт "Паліндром" передав ГУР понад 1,5 млн гривень на дрони MAGURA
TOKYO ART NINJA, 5-й міжнародний конкурс
Одеська опера святкує: фестиваль "Оксамитовий сезон" стартує до Дня Незалежності
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
488889576_1106162547983678_971777809733170818_n.jpg