«Ніколи знову».. | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
«Ніколи знову»..
Крамарєва Оксана
Симфонічний оркестр Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка
Національна заслужена академічна капела України
Дядюра Микола
«Ніколи знову»..
Під такою назвою 29 листопада в столиці відбудеться вечір-реквієм у Національній опері України
26 листопада 2014, середа
Поширити у Facebook
Джерело: Газета "День"

Із нагоди головування Італії в Європейському Союзі, Посольство Італії та Італійський інститут культури в Україні виступили ініціаторами Міжнародного мистецького проекту «Ніколи знову», який присвячено до сотих роковин Першої світової війни (1914—2014 рр.).

Дж. Верді."Реквієм"

Ця ініціатива здійснена в пам’ять про велику трагедію для багатьох народів Європи й світу та на підтримку мирного співіснування держав. Акцію організовано спільно з Міністерством закордонних справ, Міністерством культури, Національною оперою України та іноземними дипломатичними представництвами, акредитованими в Києві. На концерті 29 листопада прозвучить знаменитий «Реквієм» (Messa di requiem) Джузеппе Верді.

Нагадаємо, цей твір композитор написав 1874 року й присвятив пам’яті італійського поета Алессандро Мандзоні, творчістю якого Верді дуже захоплювався і знав особисто. Смерть поета вразила маестро, й це спонукало його написати «Реквієм» у пам’ять Мандзоні, який включив також перероблену вердієвську версію Libera me, початково написану в пам’ять Россіні. Уперше «Реквієм» прозвучав 22 травня 1874 р. у церкві святого Марка в Мілані під орудою автора.

У Києві Messa di requiem виконуватиметься міжнародним складом вокалістів: сопрано — Оксана Крамарєва (Україна), мецо-сопрано — Магдалена Ідзік (Польща), тенор — Бойко Цветанов (Болгарія, Швейцарії), бас — Ріккардо Дзанеллато (Італія). Солістів супроводжуватиме Симфонічний оркестр Національної опери України і три провідні українські хори: хор Національної опери України, Національна заслужена академічна капела України «Думка» і студентський хор Національної музичної академії України П. Чайковського (диригент — маестро Микола Дядюра).


Автор: Аліса АНТОНЕНКО
Колектив: Симфонічний оркестр Національної опери України ім. Т.Г. Шевченка, Національна заслужена академічна капела України "Думка"
Виконавець (артист): Оксана Крамарєва
Диригент: Микола Дядюра
Концертна організація: Національний портал академічної музики “Music-review Ukraine”, Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка
Концертний зал: Глядачевий зал Національної Опери України
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Джерело: Газета "День"



Інші:

У столиці відбудеться IX фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage - що у програмі
Від акторів та режисерів до працівників музеїв та бібліотек: Мінкульт анонсував зростання зарплат на 70%
Закупили 100 Starlink
У Луцьку зіграють на золотій флейті та органі
15 липня виповнюється 55 років Іванові Небесному
Нові імена поруч із лідерами: оголошено шортліст 8 Фестивалю-премії «GRA»
Пішов із життя легендарний диригент оркестру Національного цирку України Марк Резницький
Згадуємо Мирослава Скорика
Закарпатський народний хор отримав статус національного
“Він нас ще сильно здивує”: керівник Львівської опери відреагував на бруд, який полився із соцмереж на Вадима Яценка
Ентоні Гопкінс здивував несподіваною зміною кар'єри у 88 років: про цей дебют він мріяв 60 років
37-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» розпочався у Чернівцях
Українська Opera Aperta відкриє новий сезон берлінської Neuköllner Oper прем'єрою
Літо у Львові — час відкривати місто пішки: Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на тематичні екскурсії
Головна балетна подія осені
Максим Булгаков - головний режисер Дніпровської національної опери
Тетяна Льозова – танцююча балетмейстерка!
Липень у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: концерти під відкритим небом, чайні церемонії та прогулянки Львовом
Дайджест подій на липень в Національній філармонії України
Липень у Національній опері України
Повернувся з полону диригент військового оркестру 12-ї маріупольської бригади Нацгвардії Іван Лужний
У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
080910_019.jpg