Піаніст з Сум зіграв краще за всіх на Міжнародному конкурсі «Золота клавіша» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Піаніст з Сум зіграв краще за всіх на Міжнародному конкурсі «Золота клавіша»
Піаніст з Сум зіграв краще за всіх на Міжнародному конкурсі «Золота клавіша»
11 листопада 2013, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: strc.sumy.ua

Дмитро СемикрасДмитро Семикрас посів І місце на Міжнародному конкурсі піаністів «Золота клавіша» у Франкфурті-на-Майні.

Юному піаністу з Сум не було рівних серед конкурсантів віком від 12 до 14 років (IІІ вікова категорія).

До слова, це одна з двох категорій, де цього року було присуджено перші місця. По іншим двом головних переможців журі не виявило.

Цього року конкурс «Золота клавіша» зібрав 47 учасників : з Німеччини , Грузії , Вірменії , Азербайджану , Ізраїлю , Росії та України , повідомила викладач Дмитра Світлана Морозова. За її словами, для них це була своєрідна генеральна репетиція перед фіналом Міжнародного музичного конкурсу - фестивалю СБЕРБАНК дебют.

«Їдемо до Києва вже в понеділок. У середу , 13 листопада, відбудеться перший тур конкурсу, в суботу - другий.

У фінал вийшло 15 конкурсантів : 5 стануть лауреатами, 10 - дипломантами. Сподіваємося, що ми увійдемо, як мінімум, до десятки кращих піаністів», - зазначила Світлана Морозова .


Конкурс (фестиваль): Міжнародний музичний конкурс-фестиваль Sberbank Debut
Джерело: strc.sumy.ua





Інші:

У столиці відбудеться IX фестиваль високого мистецтва Bouquet Kyiv Stage - що у програмі
Від акторів та режисерів до працівників музеїв та бібліотек: Мінкульт анонсував зростання зарплат на 70%
Закупили 100 Starlink
У Луцьку зіграють на золотій флейті та органі
15 липня виповнюється 55 років Іванові Небесному
Нові імена поруч із лідерами: оголошено шортліст 8 Фестивалю-премії «GRA»
Пішов із життя легендарний диригент оркестру Національного цирку України Марк Резницький
Згадуємо Мирослава Скорика
Закарпатський народний хор отримав статус національного
“Він нас ще сильно здивує”: керівник Львівської опери відреагував на бруд, який полився із соцмереж на Вадима Яценка
Ентоні Гопкінс здивував несподіваною зміною кар'єри у 88 років: про цей дебют він мріяв 60 років
37-й Міжнародний фольклорний фестиваль «Буковинські зустрічі» розпочався у Чернівцях
Українська Opera Aperta відкриє новий сезон берлінської Neuköllner Oper прем'єрою
Літо у Львові — час відкривати місто пішки: Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича запрошують на тематичні екскурсії
Головна балетна подія осені
Максим Булгаков - головний режисер Дніпровської національної опери
Тетяна Льозова – танцююча балетмейстерка!
Липень у Музеї Соломії Крушельницької та Станіслава Людкевича: концерти під відкритим небом, чайні церемонії та прогулянки Львовом
Дайджест подій на липень в Національній філармонії України
Липень у Національній опері України
Повернувся з полону диригент військового оркестру 12-ї маріупольської бригади Нацгвардії Іван Лужний
У Сумах відкриють студію електроакустичної музики "Станція Північна"
У Хмельницькій філармонії відбулася генеральна репетиція Школи молодих диригентів
У Раді Європи відбувся концерт 17-річного українського піаніста Гавриїла Сидорика
«Буча. Сила відродження»
Концерт пам'яті Василя Сліпака проведуть на підтримку 80-ї десантно-штурмової бригади 22 Червня, 2026
Grand Finale: обласна філармонія запрошує на закриття "Рівненських класичних резиденцій"
Переправлення за кордон "музикантів": керівнику Дніпровської опери оголосили підозру
Національна філармонія України завершує 162-й сезон: тиждень знакових подій
Від Гершвіна до Led Zeppelin: американські зірки привезуть до Львова світові прем'єри
«Фауст» Шарля Гуно повертається до Львова: Львівська національна опера представить нове прочитання світового шедевра
«Не вбивай в собі людину», або Про виклики сучасного світу
«Слов’янський концерт» Бориса Лятошинського прозвучить під час загальноєвропейського музичного марафону ARTE: EuroPiano
У Дніпрі атака РФ пошкодила Будинок органної музики та унікальний інструмент
Дні памяті "ворога народу" Василя Барвінського - видатного українського композитора, піаніста, диригента
Артисти Полтавської обласної філармонії проводять активності для дітей
У Харкові відбудеться інклюзивний концерт "Музика серця" за участі дітей з порушеннями зору
У Будапешті скасовано виступ російського музиканта
На "Тисячовесну" за напрямами Держмистецтв подано 870 заявок, із яких 143 театральні постановки і 69 виставок
Українські оперні зірки виступили у Метрополітен-опері: серед гостей були Сара Джесіка Паркер і Метью Бродерік
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
68.jpg